Sigorta yandı Elektrik kesildi

Elektrik Arıza Servisi

Kışlar aylarında Sıkça karşılaşan durumlardan biriside Elektrik Sigorta Atmaları Yada elektrik Sigortası Yanmaları.

Elektrik sigortasının Çalışma Sistemi Gelen Akımı Direk Dairenine vererek Dairenizin içindeki Elektrik tüktemine Bağlı olarak Aşırı Yük binmeleri yada Kısada derve durumlarında Binanın elektrik tesisat sistemine zarar vermemek için Akımı kesme işlemi Gördüğünden Görünürde Basit birşeymiş Gibi Görünsede Hayati önem Arzeden Bir Elektrik devre kesicidir.

Sigortalar neden yanar  Sigortalar aşırı Yük binmesi yada Eskimesi Durumlarında yanalar Ve sigorta tamiri diye bişeyyoktur Sigorta yenisi ile değişim yapılır. Bilindik ve kaliteli markalar Tercih edilmesi zaruridir.

Tadilat Daire Tesisat Kurulumu

Sigorta Atmazsa Neolur.

Sigorta Atmaz ise evinize binadan gelen akım Kısa devre aşırı yüklenme durumlarında Sigorta Atmaz ise Binanızdaki Kofra tabir edilen 2. bir sigorta sistemi vardır Kofra aşırı ısınır ve Hiç umuycagınız şekilde Bomba Etkisi yaparak patlar bu durumda binanızda yangın çıkması kaçınılmazdır. Ve Bütün binanın Elektrik tesisatı yanar. Bir dairenin Elektrik tesisatı 2000. 2500 tl oldugu düşünülürse bu ağır bir masraf demektir Atan Ve yanan Sigortlar için kesinlikle tesisatınıza baktırmanız gerekmektedir Usta elektrikçi .com olarak sizlere 7/24 saat hizmet veriyoruz butür kötü durumlarda bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s